Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký byl rok 2016

23. 12. 2016

Milí přátelé,

rok je již u konce a my jsme nenapsali ani řádek na naše stránky. A tak na závěr roku bych shrnula to nejpodstatnější. Přestěhovaly jsme se do nové klubovny a pomalu ji začínáme zdobit. Nejde to tak rychle, máme podstatně více stěn a tak až bude výzdoba dokončena, připojíme fotografie. V září jsme se zúčastnily soutěže ve vaření "Linhartský kotlík". Cílem bylo uvařit nejlepší guláš v kotlíku na otevřeném ohni. Celkem se zúčastnilo 13 družstev z česko-bavorského pohraničí a náš tým obsadil krásné 4. místo. Akci uspořádaly Lázeňské lesy Karlovy Vary, p.o. Soutěž proběhla v krásném prostředí lokality sv. Linhart v K. Varech.

016.jpg

012.jpg

Zde je důkaz, že jsme vařily skutečně na ohni a ještě jsme si vylepšily reputaci usmaženýma mořskýma rybama.

Ani jsme se nenadály a byl tu podzim a Vánoce na obzoru. Letos jsme šily 3D hvězdy s rolničkama a musím říct, že šily všechny a některé i několik kusů.

006.jpg

005.jpg

Také jsme se připravovaly na soutěž o nejhezčí adventní věnec, která proběhla opět v areálu sv. Linharta v K. Varech. Zároveň probíhala soutěž o nejlepší svařák, které jsme se bohužel nemohly zúčastnit, protože jsme neměly vařič. Špatně jsme pochopily podmínky soutěže. Akce probíhala v adventním čase a byla velmi příjemná a přátelská, zvláště po požití. Vypilo a snědlo se všechno a i počasí nám přálo. S našimi věnci jsme vyhrály. Obsadily jsme první místo. Obě akce se nám velmi líbily a příští rok se opět zúčastníme.

031.jpg

024.jpg

025.jpg

026.jpg

030.jpg

Tak to je zhruba všechno, děly se ještě spousty drobnějších akcí, ale byly i zapomenuty a tak snad příští rok se objeví někdo schopnější a bude lépe obhospodařovat naše stránky. Děkujeme všem našim příznivcům za podporu v naší činnosti a také Obci Dolní Žandov za krásnou klubovnu a i za každoroční dotace na naši činnost. Vám všem, kteří jste dočetli až sem, přeju za všechny hezké Vánoce a v roce 2017 hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Trepková Miroslava
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář