Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová schůzka 1.11.2011

Na této schůzce jsme se konečně setkaly skoro všechny. Přijela i Jana na kterou jsme se nejvíc těšily a doufáme, že jsme ji dostatečně podpořily před očekávanou operací. Jako vždycky přivezla výrobky své dcery, která je velice šikovná , postupně zvládá stále nové a nové techniky a v současnosti šije hračky a panenky a vůbec všechno, na co si vzpomenete. Přikládáme aspoň malou ukázku jejích výrobků.

klub-230.jpg

vyrobky-016.jpg

Další radostnou událost nám přinesla Zdena, která se konečně po dlouhém očekávání stala babičkou, narodil se vnouček Matyášek.

klub-233.jpg

Zdena přinesla na oslavu samé dobroty, které vyrobila a opravdu jsme si pochutnaly.

klub-236.jpg

Nechybělo ani víno a jak je vidět, "teklo proudem", chlapečka jsme i trochu zapily, moc jsme to nepřeháněly, neboť už tomu pití moc nedáme, ale tradice je tradice.

klub-235.jpg

Nechci, aby jsme vypadaly jako sudičky, ale přejeme celé rodině jen to nejlepší, zdraví a spokojenost a krásné chvíle prožité s vnoučkem, protože skoro všechny z klubu jsme už babičky a dobře víme, jak je to krásný čas. A tak ať si ho Zdena vychutná plnými doušky a doufáme, že budou následovat další vnoučata.

klub-231.jpg

Tato schůzka patřila k těm radostným a doufejme, že i když se naše řady nerozšiřují, tak aspoň v této sestavě se budeme scházet ještě mnoho let.

 

klub-234.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář