Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubové schůzky

12. 11. 2011

     Prázdniny jsou za námi, přichází podzim a my se opět scházíme v našem klubu. Jeden člen klubu už mezi nás nikdy nepřijde. Pan Zdenko Kyznar zemřel náhle ve věku nedožitých 78 let. Jediný muž, který byl našemu klubu věrný, rád se účastnil našich setkání a hlavně, byl organizátorem všech těch krásných výletů, které jsme absolvovali. Se svou manželkou každý zájezd dopředu projeli a připravili pro zúčastněné i materiály, které nám přiblížily místa, která jsme navštěvovali. Je to pro nás velká ztráta a nevím, zda se najde někdo, kdo jej nahradí. Budeme na něj vzpomínat.

klub1.jpg

 

Na naši první schůzce po prázdninách nás bylo poskrovnu. Ale hlavně nechyběly naše nejdříve narozené.Obě jsou velmi aktivní, stále něco kutí, Marie pilně pracuje na zahrádce a Anna stále vymýšlí nové vzory, nové techniky, chtěla bych mít jejich elán a chuť do života, životní optimismus, i když to v životě neměly lehké. Je nám s nimi dobře a věříme, že ještě dlouho bude.

klub3.jpg

 

Chyběla Marie, která se už definitivně odstěhovala do nového bydliště a pak Jana a Libuše, které k nám dojíždějí z blízkých vesnic. Jana čeká na operaci a tak si musí udělat malou pauzu a doufám, že až se uzdraví, zase k nám bude pravidelně dojíždět a tím pádem i Libuše. Zdena se také nedostavila a Bohunka je tak vytížená jinými aktivitami, že se do klubu dostane opravdu jen jednou za čas.

Na první poprázdninovou schůzku jsme si přinesly každá něco na práci, ale hlavně jsme si povídaly, co se za tu dobu událo, což bylo nové pro mně, protože jsem se vrátila po dlouhých měsících z Norska. Hlavním motem této schůzky bylo přivítání Evy jako čerstvé důchodkyně, protože v září ukončila svoji pracovní aktivitu v mateřské škole. Ovšem jako každá správná důchodkyně má tolik různých zájmů, že neví co nejdřív a konečně se může všemu věnovat intenzivně. Tak ji přejeme ještě mnoho plodných let.

 

klub5.jpg

 

Naše schůzky se konají jako vždy každé úterý od 16.00 do 20.00 hod. v hasičské zbrojnici a přijít může kdokoliv a nemusí nic dělat, jen tak posedět. Rádi přivítáme každého.

A tak jsme to všechno pořádně "zajedly" a trošku i zapily.

klub2.jpg