Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za uplynulým rokem

8. 9. 2008

     Máme za sebou první rok činnosti. Je třeba se ohlédnout a zhodnotit smysl klubu a zda se nám aspoň něco podařilo. Nejdříve bych probrala to negativní, a to je malý zájem o činnost klubu. Možná je to tím, že jsme se ještě tolik nezviditelnili a tak v této oblasti se pokusíme v dalším období situaci zlepšit.

     Dobrá zpráva je ta, že se zvýšil počet stabilně docházejících na 12, takže dvojnásobek. Zhruba 6 občanů dochází nepravidelně a také se zúčastňuje přednášek, které klub organizuje. Připravili jsme několik akcí, které si můžete prohlédnout v rubrice "Akce". I když účast nebyla hojná, těm, kteří přišli se program líbil. Zařekla jsem se, že už nebudu dělat velkou výstavu, ale přece jen mi to nedá a uvažuju o tom, že bychom mohli připravit něco jako "veletrh ručních dovedností" s širší účastí. Už to mám v hlavě, jen realizovat. Jakmile to dám dohromady, zveřejním. Ti, kteří do klubu pravidelně chodí jsou spokojení a když jsme měli v květnu předprázdninové posezení, z kterého přikládám fotografii, bylo vidět, že jim klub o prázdninách bude chybět.

Obrazek

     A tak budeme pokračovat. Potřebovala bych ještě někoho, kdo by fungoval v době, kdy tu nejsem. Jakmile se někdo takový najde, může klub běžet celý rok. Čas ukáže, jak se bude klub vyvíjet, zda se vůbec bude vyvíjet a jestli přežije.

     Zde je třeba poděkovat obci za velkou podporu a výhody, které našemu klubu poskytuje a taky našim hasičům, že nám propůjčují klubovnu a že tam máme i své zázemí. Věřím, že tomu bude i nadále a my můžeme jen slíbit, že se budeme snažit, aby naše činnost měla smysl a abychom se zařadili mezi těch pár aktivních občanů, kteří pracují v tělovýchově a u hasičů. Na závěr je třeba pochválit náš malý kolektiv za nápady a pomoc při organizování různých akcí, dobrou náladu a humor.

Mirka Trepková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář