Jdi na obsah Jdi na menu
 


Posezení v klubu ke konci roku

4. 1. 2009

Obrazek14.12.2008 jsme uspořádaly v klubu předvánoční posezení s pohoštěním. Jako každý rok jsme zrekapitulovaly uplynulý rok a pozvaly jsme i ty, kteří pravidelně nechodí, ale také pro klub pracují (Kyznarovi). Chyběla jen Jana z Milíkova, neboť ji přepadla docela nepříjemná nemoc. Přišla i moje dcera Pavla a potěšila nás pěkným dárkem, abychom měly všechny stejný talisman, když někam pojedeme na výlet nebo na nějakou zábavnou akci. Sami můžete posoudit, jak ztvárnila naše logo. Takže jsme nezaměnitelně označení.

Jedním z bodů programu bylo vyhodnocení prodejní akce, na které se náš klub podílel. Zde je třeba poděkovat všem členkám za aktivní přístup a pak paní Drahušce Novotné, která vyrobila nádherné výrobky, mikulášské punčochy, vánoční polštářky, krásné svícny a další.

ObrazekJejí výrobky si můžete prohlédnout na připojené fotografii, něco jsem tam přidala i z naší dílny.  Prodej se uskutečnil při rozsvícení vánočního stromu na návsi a pak při setkání seniorů na sále kulturního domu. Děkujeme všem, kteří zakoupením výrobků také naši školku podpořili. Z prvního prodeje se fotografie nezachovala a tak jen pro ilustraci předkládáme to, co zbylo pro druhý prodej.

Obrazek

     Akce splnila svůj účel, prodejem jsme získaly 5 000,- Kč a ty jsme předaly Evě Strejcové pro nákup potřeb pro mateřskou školku. Paní učitelka byla potěšena, ona se také rovným dílem na akci podílela. Upekla a ozdobila jako obvykle krásné perníčky pro prodej a také pro všechny členky připravila perníčkové dekorace.

     Občerstvení bylo jako obvykle z vlastních zdrojů, každá přinesla ochutnat něco dobrého z vánočního pečení, nálada byla výborná, tentokrát jsme si spolu jenom poseděli, povídali jsme si o vánočních časech našeho mládí a jak praví báseň našeho poety, semleli jsme všechno. Také jsme vzpomněli na naši internetovou přítelkyni Mirku Vaňkovou ze Slavkova u Brna. Škoda, že je tak daleko. Pro příští rok máme velké plány, naše největší akce proběhne v březnu a tak se začneme hned po novém roce intenzivně připravovat. Doufejme, že vše zvládneme a připravíme další zajímavou akci.

Obrazek

Nakonec nezbývá než popřát všem hodně zdraví, hodně sil do nového roku a hodně inspirace pro naše tvoření a hodně krásných setkání. Také poděkování obci za podporu a hasičům za propůjčení klubovny.

Mirka Trepková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář