Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava na Vánoce

31. 12. 2012

Jako každý rok ovládla náš klub pilná příprava na Vánoce. Letos jsme chtěly také nabídnout našim občanům některé výrobky při příležitosti rozsvícení vánočního stromu. Sice nám obec dává každý rok pěkný příspěvek na činnost, ale některé věci si musíme financovat samy. A tak každá z nás něco vyrobila a společnými silami jsme připravily docela pěkné výrobky.

001.jpg

 

Eviny krásné, jednoduché svícny z šišek, perníkové svícny na jednu čajovou svíčku, patchworkové svícny, bohužel jsem neudělala detail, andělíčky, které jsme dávaly jako dárek.002.jpg Eva je prostě odborník na perníčky a svícny.

 

 

 

 Společně jsme pak vyráběly patchworkové koule a věnce na dveře a po letech jsem vyhrabala rozešité látkové panenky a každá z nás jednu dokončila. Musím říct, že byly pryč jedna dvě. Také nám pomohly i dívky z naší základní školy, ale  o tom zase příště. Chlapečci našich sousedů - dvojčátka- když uviděli panenky, tak volali "hají", no a nezbylo, než jim vyhovět. Ani jsme nečekaly takový úspěch.

 

 

021.jpgAkce se vydařila. Samozřejmě i vítání vánočního stromu bylo moc pěkné, naše děti zpívaly v kostele, u stromečku proběhlo několik vystoupení, přijel i Mikuláš a podaroval naše děti a na závěr jsme shlédli nádherný ohňostroj. Také byla i zabíjačka, Agro & Kombinát Dolní Žandov dodal prasátko a děvčata z obecního úřadu v čele s panem Hemerkou u Jadlovských ho zpracovali. polévka nám opravdu přišla vhod, neboť mrzlo a i když jsme se s Evou dobře oblékly, přece jen nám trochu byla zima

 

A tak doufáme, že příští rok bude opakování. Moje "holky" jsou opravdu moc šikovné.

016.jpg

013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

017.jpg020.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

018.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář