Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční posezení 2012

31. 12. 2012

18. prosince jsme si v klubu uspořádaly slavnostní posezení, poslední schůzka v roce. Je to jako každý rok. Tento den nic neděláme, přineseme každá nějaké vánoční dobroty a jen tak posedíme a povídáme si. Letos jsme měly na začátku smutnou chvilku, kdy jsme vzpomínaly na ty, co už s námi nejsou. Zapálily jsme svíčku a věřím, že byli s námi. Pan Kyznar, Jana i Líba.

Také jsme pozvaly paní učitelku Hrbkovou, s jejíž třídou budeme intenzivně pracovat v příštím roce a potěšilo nás, že mezi nás přišla. O naší spolupráci s dětmi napíšu příště a seznámím vás s programem.

Také jsme si navzájem vyměnily drobné dárečky. Posezení bylo moc příjemné, pohoštění výborné a i několik přípitků bylo. Doufám, že všem se bude v příštím roce dařit a všechny se budeme rády v klubu scházet a snad i nové členky přibudou. Braly bychom i mužský, ale nějak to s nimi nejde.

Všem vám, kteří na naše stránky chodíte, přejeme do roku 2013 hodně toho nejlepšího, ale nejvíc zdraví, protože moc dobře víme, o čem to je. Tak šťastný a veselý!!!!!!!

001.jpg003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

004.jpg005.jpg

 

 

 

 

 

 

 

006.jpg008.jpg

 

 

 

 

 

 

 

013.jpg017.jpg

 

 

 

 

 

 

 

A na závěr krásný dárek od Evy pro každou z nás.

 

009.jpg

Moc děkujeme našim hasičům, že se můžeme scházet v jejich klubovně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář