Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční posezení v klubu

     Jako každý rok, tak i letos jsme uspořádaly sváteční předvánoční posezení v klubu. Každá z nás se připravila, přinesly jsme občerstvení a připravily jsme malé dárečky, kterými jsme se podarovaly navzájem. Chyběla Renatka, která si spletla datum a pohoštění přinesla o schůzku dříve, pak jsme postrádaly Zdenu, zdravotní potíže a Anička přišla jen na skok, přinesla dárečky a hned ve dveřích volala, abysme se k ní nepřibližovaly, že má nějakou chřipku.

vyrobky-026.jpg

     Moc nás potěšila Jana, která přijela aspoň na chvíli, i když byla ještě celá zničená po operaci, ale říkala, že musela, že se jí po nás stýská a taky Líba přijela, večer pro ni přijeli autem, protože nemá, jak by se dostala domů. Přišla i Jarka st. i paní Kyznarová a chyběl nám opět  její  muž. Taky jsme vzpomínali na Marii, která se odstěhovala a vůbec, část večera se nesla ve vzpomínkách.vyrobky-016.jpg

jarka-2.jpg

 

     V minulých letech většina z nás přinesla na vánoční posezení cukroví, ovšem letos si zase skoro každá řekla, že sladkého je vždycky moc a tak letos moc sladkého nebylo. Taky jsme otevřely víno a nálada byla výborná.

obcerstveni.jpg

     Rozdaly jsme si dárečky, Jarka přinesla jako vždy moc pěkné chvojí, nejen to ozdobené, Eva upekla nádherné svícinky, Anička vyrobila dekorace, Marie darovala vánoční svíčky, Líba vyšila PF, Mirka ušila obaly na kapesníčky a po svátkách nás obdarovala p. Mocová voňavými   pytlíčky  s kořením, které vypěstovala na zahrádce její sestra.

vyrobky-042.jpg

Každý  dáreček byl vyroben s láskou a Jarka II. nám dáreček přímo vypěstovala a tak i všem našim příznivcům přejeme PF 2012

vyrobky-044.jpg

     Prožily  jsme hezký nepracovní večer, popřály jsme si hlavně zdraví do příštího roku, protože i když na to mnohé nevypadají a elánu máme stále dost, přece jen jsme již dříve narozené. A tak ať se našemu klubu daří a nikdo v příštím roce nechybí!!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář