Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínka

18. 9. 2012

     Naše první schůzka po prázdninách nebyla veselá. Opustily nás dvě naše přítelkyně. Navždy. V srpnu Jana Smolková ve věku 61 let a v září Libuše Michálková nedožila se 50 let.

 

vyrobky-012.jpg

    Jana do našeho klubu dojížděla z blízké obce Milíkov. Líbilo se jí u nás a nikdy nechyběla, pokud jí nebránily jiné překážky. Byla přátelská, veselé povahy, i když to v životě neměla snadné a často musela řešit složité životní situace. Vždycky říkala, že je jí mezi námi dobře, že se uvolní, nabere novou sílu a také se něco naučí. Ruční práce byly jejím velkým koníčkem a byla velice zručná. Její poslední oblíbená technika bylo paličkování.  Bude nám moc chybět a vždycky na ni budeme vzpomínat.

 

vyrobky-014.jpg

     Líba přišla do klubu jako poslední a dojížděla společně s Janou, z malé obce Malá Šitboř. Pro klub byla velkým přínosem, protože byla velice kreativní, ovládala mnoho technik a měla fantazii. Mnoho výrobků vyrobila jen podle obrázku a pak nám všem předala návod. Nejradějí pletla a háčkovala. S ní nám ubyly další moc šikovné ruce a hlavně nápady. 

     A tak jsme poseděly, ani jsme moc nepracovaly, vzpomínaly jsme na společné chvíle. Snad tento třetí odchod z našich řad bude nadlouho poslední. 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář