Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení činnosti

5. 5. 2007

V únoru 2007 zahájil svou činnost Klub přátel Dolního Žandova. Hlavním cílem klubu je podpora zájmové činnosti občanů v Dolním Žandově, zejména ručních prací, ale i jiných volnočasových aktivit. Členové, zatím spíše členky klubu se scházejí 1x týdně, každé úterý od 16.00 hodin v přísálí Kulturního domu v Dolním Žandově. Přijďte se na schůzku klubu podívat i vy!

Pravidelně přichází šest členek a protože všechny máme rády ruční práce, tak se jim věnujeme. Pro mateřskou školu jsme začaly plést oblečky pro Barbie, které v září předáme dětem. V tomto směru se úžasně projevila Anna Volfová, která všechny modely plete podle svých návrhů a přidala už i několik šitých. Před Velikonocemi jsme vyrobily vyšívaná blahopřání, háčkované slepičky, kraslice a Eva Strejcová upekla perníčky – viz fotogalerie výrobků.

Nejbližším větším cílem klubu je uspořádání velké výstavy, která by se měla konat v listopadu 2007. Předmětem výstavy budou vlastnoruční výrobky, fotografie a historické dokumenty občanů, žijících v naší obci.

Vystavíme všechny výrobky, které nám přinesete, i těm, kteří se činnosti klubu neúčastní. Vítány jsou ruční práce všeho druhu, fotografie a veškeré historické dokumenty, týkající se Dolního Žandova. 

Kontaktní osobou je Mirka Trepková.

schůzka klubu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář