Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozdrav první - cesta na sever

27. 3. 2012

Moje milé přítelkyně z klubu,

doufám, že se jestě scházíte v klubu a tak si můžete můj dopis přečíst. Cesta do Norska byla na začátku výborná. Přes celé Německo nádherné počasí, sluníčko. Ovšem první šok pro mého staromilce přišel v Rostoku, kde přestavují celý terminál a on s hrůzou zjistil, že všechno je jinak. Některé budovy zmizely, některé vyrostly. Ale díky mým kvalitám jsme to všechno zvládli na jedničku, včetně nájezdu na trajekt. Ráno nás Švédsko přivítalo dost vydatným deštěm, ale do Norska jsme už zase vjížděli se sluníčkem. Ubytovali jsme se v Elverumu, moje velká úleva, majitel hovoří německy. Takže pohoda. Ráno bylo nasněženo. Přikládám fotku domu, kde jsme bydleli.

 

084.jpg

 

A v tomto stylu jsme absolvovali zbytek cesty. Z větší části vánice, že nebylo na krok vidět,

 

092.jpg

ale i občas sluníčko, ale to opravdu poskrovnu. Dojezd na místo opět v dešti a dnes jsme tu již týden a stále leje. Podle předpovědi ještě bude. Snad se dočkáme lepšího počasí.

 

089.jpg

 

A jsme už u moře. Možná vás překvapí, že některé fotografie jsou z auta, ale to je u nás normální, protože zastavit je problém. Na závěr vám posílám pár fotografií těch krásných skal, které tady tak miluju.

096.jpg

 

098.jpg

102.jpg

 

To je pro dnešek všechno, až bude něco zajímavého, tak se ozvu. Jen jsme přijeli, přinesla mi moje přítelkyně Marina tresku a Bohouš už dvakrát nachytal z mola tresky (pivo je na obzoru) a dva platýze. Byli výborní. Jestli jsem si myslela, že chvíli nebudu smrdět rybama, tak jsem se pořádně spletla. Jinak už sepisuju úkoly do nové klubovny, tak si připravte ruce, bude to náročné. I vám odpustím, že nebudete přes léto moc pilné, protože chápu, zahrádka je mocný fenomén a taky odpočívejte, ať to všechno pak zvládneme.

Opatrujte se a občas mi taky napište, co je nového u vás a v naší vesnici.

Evo, tvoje mailová adresa se mi opět vytratila, je to na mrtvici. Ale snad jsem ji nezapomněla. Ozvu se.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dík

(mamka, 29. 3. 2012 15:50)

Děkuju za přání a za pomoc, tady nám taky vyhrožují sněhem, tak jsem zvědavá.

Prima

(Pavla, 28. 3. 2012 21:30)

Dík za popis, pěkné fotky. Držíme palce ať se brzo zlepší počasí. Nám tu zas vyhrožují ještě sněhem, ale dnes ještě bylo krásné teplé jaro... Mějte se tam fajn!