Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy z klubu

18. 10. 2015

Po prázdninách jsme se opět sešly v klubovně v plném počtu. První schůzky se nesly ve znamení oslav, protože mnohé z nás slaví narozeniny v září a říjnu. Nejstarší z nás - Anička - oslavila letos krásných 85 let a my ji přejeme hlavně hodně zdraví, protože elán a chuť do života ji neschází a je pro mnohé z nás vzorem. Tak věřím, že s námi vyrobí ještě mnoho krásných věcí podle vlastní fantazie a stále bude přinášet dobrou náladu a optimismus. Tak Aničko, na zdraví!!!!!

150.jpg

Tak jsme trochu přes prázdniny zlenivěly a tak první akci začátkem října zahájila Eva a Jarka H.. Upekly a nazdobily perníčky pro děti, které se zúčastní říjnové akce pořádané děvčaty z obecního úřadu. Akce se jmenuje "Slámování" a proběhne 23. října 2015. Budou se vyrábět figury pro vánoční betlém ze slámy a pro děti jsou připraveny zábavné hry. Určitě se zúčastníme i my.

247.jpg246.jpg

A protože zahálka nám nesvědčí, tak jsem zahájila další společný projekt a to - tašky ze starých džínsů. Zúčastnila jsem se kurzu v Praze a tak hned své poznatky uplatním v praxi. Vzory jsem ušila a až své tašky dokončí děvčata, tak vám je taky představíme. Věřím, že opět budeme slavit úspěch.

230.jpg228.jpg

Za starých džínsů jsme již šily několikrát a tak jen pro připomínku přidávám několik tašek.

211.jpg215.jpg

023.jpg156.jpg

A kdo bude chtít, múže si ušít i pantofle nebo pro děti kapsář k posteli nebo cokoliv jiného. Jen si vybrat.

232.jpg

216.jpg

No a co vy ostatní, kteří stále zůstáváte stranou? Je nejvyšší čas přijít mezi nás. Srdečně zveme. A nemusíte šít.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář