Knihovna v novém kabátě.

Už jste navštívili knihovnu v Dolním Žandově? Pokud ne, chtěla bych vás seznámit s novým prostředím, kam se knihovna přestěhovala.

Již skoro jeden rok sídlí obecní knihovna v budově základní školy v Dolním Žandově. Pro její potřeby byla upravena část budovy v přízemí vedle mateřské školky, byl vybudován samostatný vchod a z větší části je knihovna vybavena novým nábytkem.

V knihovně si můžete bezúplatně zapůjčit knihy, časopisy a také je zde k dispozici internet, který lze využívat také zdarma.

vsehochut-075.jpg

Služby zajišťuje paní Monika Křížová. Pokud nenajdete hledaný titul v současném knihovním fondu, přiveze vám potřebnou literaturu z Okresní knihovny v Chebu. Knihovní fond je pravidelně obměňován a doplňován z fondu Okresní knihovny a také Obec Dolní Žandov každoročně vyčlení ve svém rozpočtu částku na zakoupení knih, které zůstavají ve fondu místní knihovny.

vsehochut-079.jpg

Prostředí knihovny je velmi pěkné, určitě se vám zde zalíbí a rádi si zde sednete buď k internetu nebo si můžete prohlédnout v klidu nabízené knihy a časopisy. Všem doporučuju návštěvu místní knihovny. A kdy?

Vždy v pátek od 15.00 - 19.00 hod.

Mirka Trepková

vsehochut-076.jpg